RABTEX, s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 10:50
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
51 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 8178/SL51/KSCB | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2024 | 6.7.2024 | 6.7.2024 | 8.7.2024 | ||
| C 8178/SL50/KSCB | účetní závěrka [2022] | 26.6.2023 | 26.6.2023 | 5 | ||
| C 8178/SL49/KSCB | účetní závěrka [2021] | 26.6.2023 | 26.6.2023 | 5 | ||
| C 8178/SL48/KSCB | účetní závěrka [2020] | 2.7.2021 | 13.12.2021 | 14.12.2021 | 4 | |
| C 8178/SL47/KSCB | notářský zápis [NZ 267/2021] | 19.11.2021 | 19.11.2021 | 3 | ||
| C 8178/SL46/KSCB | účetní závěrka [2019] | 14.7.2020 | 17.7.2020 | 5 | ||
| C 8178/SL45/KSCB | účetní závěrka [2018] | 24.4.2020 | 27.4.2020 | 4 | ||
| C 8178/SL44/KSCB | účetní závěrka [2017] | 24.4.2020 | 27.4.2020 | 5 | ||
| C 8178/SL43/KSCB | účetní závěrka [2017] | 27.11.2019 | 27.11.2019 | 5 | ||
| C 8178/SL42/KSCB | účetní závěrka [2018] | 27.11.2019 | 27.11.2019 | 4 | ||
| C 8178/SL41/KSCB | ostatní účetní závěrka k 31.10.2018 | 21.6.2019 | 30.8.2019 | 7 | ||
| C 8178/SL40/KSCB | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 435/2019] | 30.8.2019 | 30.8.2019 | 20 | ||
| C 8178/SL39/KSCB | ostatní Rozhodnutí jediného společníka - schválení projektu fúze | 1.4.2019 | 13.8.2019 | 13.8.2019 | 2 | |
| C 8178/SL38/KSCB | ostatní Oprava publikace projektu fúze | 26.6.2019 | 26.6.2019 | 27.6.2019 | 1 | |
| C 8178/SL37/KSCB | projekt fúze sloučením - PLATNÁ VERZE | 26.6.2019 | 26.6.2019 | 27.6.2019 | 11 | |
| C 8178/SL36/KSCB | projekt fúze Projekt fúze sloučením - NEPLATNÝ | 10.5.2019 | 17.5.2019 | 17.5.2019 | 12 | |
| C 8178/SL35/KSCB | notářský zápis [NZ 231/2018] | 23.5.2018 | 25.5.2018 | 11 | ||
| C 8178/SL34/KSCB | účetní závěrka [2016] | 16.10.2017 | 17.10.2017 | 5 | ||
| C 8178/SL33/KSCB | účetní závěrka [2015] | 16.10.2017 | 17.10.2017 | 4 | ||
| C 8178/SL32/KSCB | účetní závěrka [2014] | 16.10.2017 | 16.10.2017 | 7 | ||
| C 8178/SL31/KSCB | účetní závěrka [2012] | 16.10.2017 | 16.10.2017 | 5 | ||
| C 8178/SL30/KSCB | účetní závěrka [2013] | 16.10.2017 | 16.10.2017 | 7 | ||
| C 8178/SL29/KSCB | zakladatelské dokumenty | 8.9.2014 | 10.9.2014 | 25.9.2014 | 3 | |
| C 8178/SL28/KSCB | notářský zápis 302/2014 | 8.9.2014 | 10.9.2014 | 25.9.2014 | 6 | |
| C 8178/SL27/KSCB | účetní závěrka -r.2009 | 7.11.2012 | 8.11.2012 | 5 |
záznamů na stránku