SaK-stavitelství a konstrukce s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 09:18
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
25 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 63398/SL27/MSPH | účetní závěrka [2023] Příloha | 31.12.2023 | 10.7.2026 | 3.8.2026 | 4 | |
| C 63398/SL26/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvaha | 31.12.2023 | 10.7.2026 | 3.8.2026 | 2 | |
| C 63398/SL25/MSPH | účetní závěrka [2024] rozvaha | 31.12.2024 | 10.7.2026 | 3.8.2026 | 2 | |
| C 63398/SL24/MSPH | účetní závěrka [2024] Příloha | 31.12.2024 | 10.7.2026 | 3.8.2026 | 4 | |
| C 63398/SL23/MSPH | účetní závěrka [2021] Rozvaha | 31.12.2021 | 29.11.2023 | 4.12.2023 | 2 | |
| C 63398/SL22/MSPH | účetní závěrka [2021] Příloha | 31.12.2021 | 29.11.2023 | 4.12.2023 | 4 | |
| C 63398/SL21/MSPH | účetní závěrka [2022] Rozvaha | 31.12.2022 | 29.11.2023 | 4.12.2023 | 2 | |
| C 63398/SL20/MSPH | účetní závěrka [2022] Příloha | 31.12.2022 | 29.11.2023 | 4.12.2023 | 4 | |
| C 63398/SL19/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 6.12.2021 | 15.12.2021 | 4 | |
| C 63398/SL18/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 6.12.2021 | 15.12.2021 | 2 | |
| C 63398/SL17/MSPH | účetní závěrka [2016] příloha | 31.12.2016 | 6.12.2021 | 15.12.2021 | 4 | |
| C 63398/SL16/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 6.12.2021 | 15.12.2021 | 2 | |
| C 63398/SL15/MSPH | účetní závěrka [2016] VZaZ | 31.12.2016 | 6.12.2021 | 15.12.2021 | 2 | |
| C 63398/SL14/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 6.12.2021 | 15.12.2021 | 2 | |
| C 63398/SL13/MSPH | účetní závěrka [2017] VZaZ | 31.12.2017 | 6.12.2021 | 15.12.2021 | 2 | |
| C 63398/SL12/MSPH | účetní závěrka [2017] příloha | 31.12.2017 | 6.12.2021 | 15.12.2021 | 4 | |
| C 63398/SL11/MSPH | účetní závěrka [2018] | 31.12.2018 | 6.12.2021 | 15.12.2021 | 8 | |
| C 63398/SL10/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 6.12.2021 | 9.12.2021 | 4 | |
| C 63398/SL9/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 6.12.2021 | 9.12.2021 | 2 | |
| C 63398/SL8/MSPH | účetní závěrka [2019] VZZ | 31.12.2019 | 6.12.2021 | 9.12.2021 | 2 | |
| C 63398/SL7/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 1193/2014 | 10.7.2014 | 15.7.2014 | 14.8.2014 | 14 | |
| C 63398/SL6/MSPH | notářský zápis NZ 644/2013 | 8.7.2013 | 26.7.2013 | 30.7.2013 | 7 | |
| C 63398/SL5/MSPH | notářský zápis NZ 152/2010 | 27.4.2010 | 26.5.2010 | 9 | ||
| C 63398/SL4/MSPH | notářský zápis [NZ 384/2002] | 2.7.2002 | 29.7.2002 | 5 | ||
| C 63398/SL1/MSPH | notářský zápis [NZ 9/2001] | 9.1.2002 | 26.2.2002 | 8 |
záznamů na stránku