HORAK TMBK, s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 09:45
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
39 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 81564/SL39/MSPH | účetní závěrka [2022] | 31.12.2022 | 14.4.2023 | 27.4.2023 | 3 | |
| C 81564/SL38/MSPH | účetní závěrka [2021] | 31.12.2021 | 14.4.2023 | 27.4.2023 | 3 | |
| C 81564/SL37/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 20.12.2021 | 12.1.2022 | 4 | |
| C 81564/SL36/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 20.12.2021 | 12.1.2022 | 4 | |
| C 81564/SL35/MSPH | účetní závěrka [2018] VZaZ | 31.12.2018 | 20.12.2021 | 12.1.2022 | 2 | |
| C 81564/SL34/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 20.12.2021 | 12.1.2022 | 2 | |
| C 81564/SL33/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 20.12.2021 | 12.1.2022 | 2 | |
| C 81564/SL32/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 20.12.2021 | 12.1.2022 | 4 | |
| C 81564/SL31/MSPH | notářský zápis [NZ 1324/2019] | 8.10.2019 | 9.10.2019 | 10 | ||
| C 81564/SL30/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 12.2.2019 | 19.2.2019 | 2 | |
| C 81564/SL29/MSPH | účetní závěrka [2017] VZaZ | 31.12.2017 | 12.2.2019 | 19.2.2019 | 1 | |
| C 81564/SL28/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 12.2.2019 | 19.2.2019 | 2 | |
| C 81564/SL27/MSPH | účetní závěrka [2016] VZaZ | 31.12.2016 | 12.2.2019 | 19.2.2019 | 1 | |
| C 81564/SL26/MSPH | účetní závěrka [2012] VZaZ | 31.12.2012 | 26.1.2016 | 2.2.2016 | 2 | |
| C 81564/SL25/MSPH | účetní závěrka [2012] příloha | 31.12.2012 | 26.1.2016 | 2.2.2016 | 10 | |
| C 81564/SL24/MSPH | účetní závěrka [2012] rozvaha | 31.12.2012 | 26.1.2016 | 2.2.2016 | 4 | |
| C 81564/SL23/MSPH | účetní závěrka [2013] VZaZ | 31.12.2013 | 26.1.2016 | 2.2.2016 | 2 | |
| C 81564/SL22/MSPH | účetní závěrka [2013] příloha | 31.12.2013 | 26.1.2016 | 2.2.2016 | 7 | |
| C 81564/SL21/MSPH | účetní závěrka [2013] rozvaha | 31.12.2013 | 26.1.2016 | 2.2.2016 | 4 | |
| C 81564/SL20/MSPH | účetní závěrka [2014] rozvaha | 31.12.2014 | 26.1.2016 | 2.2.2016 | 1 | |
| C 81564/SL19/MSPH | účetní závěrka [2014] příloha | 31.12.2014 | 26.1.2016 | 2.2.2016 | 6 | |
| C 81564/SL18/MSPH | účetní závěrka [2014] VZaZ | 31.12.2014 | 26.1.2016 | 2.2.2016 | 2 | |
| C 81564/SL17/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 586/2014] | 3.12.2014 | 26.1.2015 | 2.2.2015 | 20 | |
| C 81564/SL16/MSPH | účetní závěrka [2010] | 31.12.2010 | 16.8.2013 | 11.9.2013 | 2 | |
| C 81564/SL15/MSPH | účetní závěrka [2011] | 31.12.2011 | 16.8.2013 | 11.9.2013 | 3 |
záznamů na stránku