Papen s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 18:01
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
23 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 27138/SL24/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.05.2026 | 9.5.2026 | 9.5.2026 | 17.5.2026 | ||
| C 27138/SL23/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.05.2025 | 7.5.2025 | 7.5.2025 | 13.5.2025 | ||
| C 27138/SL22/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.05.2024 | 7.5.2024 | 7.5.2024 | 12.5.2024 | ||
| C 27138/SL21/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.05.2023 | 7.5.2023 | 26.5.2023 | 4.6.2023 | ||
| C 27138/SL20/MSPH | účetní závěrka [2020] VZZ | 31.12.2020 | 31.5.2022 | 31.5.2022 | 2 | |
| C 27138/SL19/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 31.5.2022 | 31.5.2022 | 5 | |
| C 27138/SL18/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 31.5.2022 | 31.5.2022 | 5 | |
| C 27138/SL17/MSPH | účetní závěrka [2019] VZZ | 31.12.2019 | 31.5.2022 | 31.5.2022 | 2 | |
| C 27138/SL16/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 31.5.2022 | 31.5.2022 | 4 | |
| C 27138/SL15/MSPH | účetní závěrka [2018] VZZ | 31.12.2018 | 31.5.2022 | 31.5.2022 | 2 | |
| C 27138/SL14/MSPH | účetní závěrka [2021] VZZ | 31.12.2021 | 31.5.2022 | 31.5.2022 | 2 | |
| C 27138/SL13/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 31.5.2022 | 31.5.2022 | 5 | |
| C 27138/SL12/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 18.6.2019 | 19.6.2019 | 5 | |
| C 27138/SL11/MSPH | účetní závěrka [2018] VZaZ | 31.12.2018 | 18.6.2019 | 19.6.2019 | 2 | |
| C 27138/SL10/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 16.5.2018 | 17.5.2018 | 1 | |
| C 27138/SL9/MSPH | účetní závěrka [2017] VZZ | 31.12.2017 | 16.5.2018 | 17.5.2018 | 2 | |
| C 27138/SL8/MSPH | účetní závěrka [2016] | 31.12.2016 | 21.3.2018 | 26.3.2018 | 2 | |
| C 27138/SL7/MSPH | smlouvy o převodu obchod. podílu | 8.12.2010 | 18.1.2011 | 5 | ||
| C 27138/SL6/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 293/2010 | 13.12.2010 | 18.1.2011 | 11 | ||
| C 27138/SL5/MSPH | účetní závěrka - r.2006 | 31.12.2006 | 7.12.2007 | 12.12.2007 | 8 | |
| C 27138/SL4/MSPH | účetní závěrka r.2005 | 31.12.2005 | 5.4.2006 | 10.4.2006 | 8 | |
| C 27138/SL3/MSPH | zakladatelské dokumenty | 18.11.2004 | 31.8.2005 | 2 | ||
| C 27138/SL1/MSPH | notářský zápis [NZ 130/2004], smlouvy o převodu obchod. podílu | 4.10.2004 | 31.8.2005 | 8 |
záznamů na stránku