SILNICE MORAVA s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 04:11
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
87 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 9631/SL88/KSOS | účetní závěrka [2025], výroční zpráva [2025], zpráva o vztazích [2025], zpráva auditora [2025] | 21.8.2026 | 28.8.2026 | 48 | ||
| C 9631/SL87/KSOS | účetní závěrka [2024], výroční zpráva [2024], zpráva o vztazích [2024], zpráva auditora [2024] | 25.3.2025 | 27.3.2025 | 46 | ||
| C 9631/SL86/KSOS | účetní závěrka [2023] | 29.5.2024 | 4.6.2024 | 25 | ||
| C 9631/SL85/KSOS | účetní závěrka [2023], výroční zpráva [2023], zpráva o vztazích [2023], zpráva auditora [2023] | 29.5.2024 | 4.6.2024 | 46 | ||
| C 9631/SL84/KSOS | účetní závěrka [2022], výroční zpráva [2022], zpráva o vztazích [2022], zpráva auditora [2022] | 16.6.2023 | 19.6.2023 | 66 | ||
| C 9631/SL83/KSOS | účetní závěrka [2021], výroční zpráva [2021], zpráva o vztazích [2021], zpráva auditora [2021] | 14.11.2022 | 15.11.2022 | 60 | ||
| C 9631/SL82/KSOS | účetní závěrka [2021] příloha | 1.7.2022 | 4.7.2022 | 19 | ||
| C 9631/SL81/KSOS | účetní závěrka [2021] VZZ | 1.7.2022 | 4.7.2022 | 2 | ||
| C 9631/SL80/KSOS | účetní závěrka [2021] rozvaha | 1.7.2022 | 4.7.2022 | 5 | ||
| C 9631/SL79/KSOS | účetní závěrka [2020] | 16.7.2021 | 29.7.2021 | 17 | ||
| C 9631/SL78/KSOS | rozhod. o statut. orgánu rozh. jedin. společníka | 27.4.2021 | 5.5.2021 | 13.5.2021 | 2 | |
| C 9631/SL77/KSOS | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 383/2021] | 21.4.2021 | 21.4.2021 | 6 | ||
| C 9631/SL76/KSOS | notářský zápis [NZ 128/2021] | 26.3.2021 | 29.3.2021 | 12 | ||
| C 9631/SL75/KSOS | účetní závěrka [2019] | 23.7.2020 | 26.8.2020 | 25 | ||
| C 9631/SL74/KSOS | účetní závěrka [2019], výroční zpráva [2019], zpráva o vztazích [2019], zpráva auditora [2019] | 23.7.2020 | 26.8.2020 | 56 | ||
| C 9631/SL73/KSOS | účetní závěrka [2018] Příloha | 4.7.2019 | 9.8.2019 | 18 | ||
| C 9631/SL72/KSOS | výroční zpráva [2018] vč. účetní závěrky s příl., zpráva auditora, zpráva o vztazích | 4.7.2019 | 9.8.2019 | 58 | ||
| C 9631/SL71/KSOS | účetní závěrka [2018] Rozvaha | 4.7.2019 | 9.8.2019 | 5 | ||
| C 9631/SL70/KSOS | účetní závěrka [2018] VZZ | 4.7.2019 | 9.8.2019 | 2 | ||
| C 9631/SL69/KSOS | notářský zápis [NZ 439/2018] | 13.11.2018 | 13.11.2018 | 2 | ||
| C 9631/SL68/KSOS | notářský zápis [NZ 432/2018] | 9.11.2018 | 13.11.2018 | 6 | ||
| C 9631/SL67/KSOS | účetní závěrka [2017] Rozvaha | 9.7.2018 | 13.8.2018 | 6 | ||
| C 9631/SL66/KSOS | výroční zpráva [2017] vč. účetní závěrky s příl., zpráva auditora, zpráva o vztazích | 9.7.2018 | 13.8.2018 | 52 | ||
| C 9631/SL65/KSOS | účetní závěrka [2017] VZZ | 9.7.2018 | 13.8.2018 | 2 | ||
| C 9631/SL64/KSOS | účetní závěrka [2017] Příloha | 9.7.2018 | 13.8.2018 | 17 |
záznamů na stránku