MEVA GROUP s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 04:36
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
82 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 8400/SL83/KSUL | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2026 | 6.7.2026 | 6.7.2026 | 10.7.2026 | ||
| C 8400/SL82/KSUL | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 12.04.2025 | 12.4.2025 | 13.4.2025 | 17.4.2025 | ||
| C 8400/SL81/KSUL | účetní závěrka [2023], zpráva auditora [2023] konsolidovaná | 27.12.2024 | 23.1.2025 | 23.1.2025 | 20 | |
| C 8400/SL80/KSUL | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.05.2024 | 7.5.2024 | 7.5.2024 | 12.5.2024 | ||
| C 8400/SL79/KSUL | účetní závěrka [2022], zpráva auditora [2022] | 8.1.2024 | 9.1.2024 | 19 | ||
| C 8400/SL78/KSUL | účetní závěrka [2021], zpráva auditora [2021] konsolidovaná | 26.10.2022 | 8.1.2024 | 9.1.2024 | 20 | |
| C 8400/SL77/KSUL | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.04.2023 | 8.4.2023 | 22.5.2023 | 22.5.2023 | ||
| C 8400/SL75/KSUL | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 29.06.2022 | 29.6.2022 | 25.8.2022 | 15.12.2022 | ||
| C 8400/SL74/KSUL | účetní závěrka [2021] | 25.3.2022 | 13.7.2022 | 15.7.2022 | 11 | |
| C 8400/SL73/KSUL | výroční zpráva [2021], zpráva auditora [2021] konsolidovaná | 22.2.2022 | 2.3.2022 | 2.3.2022 | 21 | |
| C 8400/SL72/KSUL | účetní závěrka [2020], výroční zpráva [2020], zpráva auditora [2020] konsolidovaná | 21.7.2021 | 28.7.2021 | 24 | ||
| C 8400/SL71/KSUL | účetní závěrka [2020] Př | 11.3.2021 | 21.7.2021 | 28.7.2021 | 3 | |
| C 8400/SL70/KSUL | účetní závěrka [2020] R | 10.3.2021 | 21.7.2021 | 28.7.2021 | 6 | |
| C 8400/SL69/KSUL | účetní závěrka [2020] VZ | 10.3.2021 | 21.7.2021 | 28.7.2021 | 2 | |
| C 8400/SL68/KSUL | účetní závěrka [2019] Př | 11.3.2020 | 10.8.2020 | 13.8.2020 | 3 | |
| C 8400/SL67/KSUL | účetní závěrka [2019] VZ | 18.3.2020 | 10.8.2020 | 13.8.2020 | 2 | |
| C 8400/SL66/KSUL | účetní závěrka [2019] R | 18.3.2020 | 10.8.2020 | 13.8.2020 | 6 | |
| C 8400/SL65/KSUL | účetní závěrka [2018] Př | 11.3.2019 | 13.8.2019 | 15.8.2019 | 3 | |
| C 8400/SL64/KSUL | účetní závěrka [2018] VZ | 11.3.2019 | 13.8.2019 | 15.8.2019 | 1 | |
| C 8400/SL63/KSUL | účetní závěrka [2018] R | 11.3.2019 | 13.8.2019 | 15.8.2019 | 2 | |
| C 8400/SL62/KSUL | účetní závěrka [2017] Př | 7.3.2018 | 30.8.2018 | 4.9.2018 | 3 | |
| C 8400/SL61/KSUL | účetní závěrka [2017] R | 3.4.2018 | 30.8.2018 | 4.9.2018 | 6 | |
| C 8400/SL60/KSUL | účetní závěrka [2017] VZ | 3.4.2018 | 30.8.2018 | 4.9.2018 | 2 | |
| C 8400/SL59/KSUL | účetní závěrka [2016], výroční zpráva [2016], zpráva auditora [2016] | 1.11.2017 | 30.8.2018 | 4.9.2018 | 32 | |
| C 8400/SL58/KSUL | účetní závěrka [2016] | 7.3.2017 | 2.2.2018 | 8.2.2018 | 11 |
záznamů na stránku