INEL - Holding, a.s.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 05:57
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
81 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B 536/SL83/KSPL | účetní závěrka [2025], výroční zpráva [2025], zpráva o vztazích [2025], zpráva auditora [2025] | 28.7.2026 | 31.7.2026 | 32 | ||
| B 536/SL82/KSPL | účetní závěrka [2024], výroční zpráva [2024], zpráva auditora [2024] konsolidace | 9.12.2025 | 2.1.2026 | 23 | ||
| B 536/SL81/KSPL | účetní závěrka [2024], výroční zpráva [2024], zpráva o vztazích [2024], zpráva auditora [2024] | 16.6.2025 | 19.6.2025 | 33 | ||
| B 536/SL80/KSPL | notářský zápis [NZ 589/2024] | 4.9.2024 | 1.10.2024 | 7 | ||
| B 536/SL79/KSPL | účetní závěrka [2023], výroční zpráva [2023], zpráva o vztazích [2023], zpráva auditora [2023] | 19.6.2024 | 1.7.2024 | 26 | ||
| B 536/SL78/KSPL | stanovy společnosti | 4.4.2024 | 17.4.2024 | 18 | ||
| B 536/SL77/KSPL | notářský zápis [NZ 210/2024] | 4.4.2024 | 17.4.2024 | 6 | ||
| B 536/SL76/KSPL | účetní závěrka [2022], výroční zpráva [2022], zpráva o vztazích [2022], zpráva auditora [2022] | 23.5.2023 | 27.6.2023 | 13.7.2023 | 26 | |
| B 536/SL75/KSPL | rozhod. o statut. orgánu zápis z DR | 4.4.2023 | 14.4.2023 | 9.5.2023 | 2 | |
| B 536/SL74/KSPL | rozhod. o statut. orgánu zápis z VH | 29.11.2022 | 14.4.2023 | 9.5.2023 | 3 | |
| B 536/SL73/KSPL | rozhod. o statut. orgánu zápis z mimořádné VH | 29.11.2022 | 6.12.2022 | 19.12.2022 | 3 | |
| B 536/SL72/KSPL | stanovy společnosti | 28.7.2022 | 16.8.2022 | 25.8.2022 | 18 | |
| B 536/SL71/KSPL | rozhod. o statut. orgánu prohlášení člena představenstva | 1.6.2022 | 1.7.2022 | 13.7.2022 | 2 | |
| B 536/SL70/KSPL | rozhod. o statut. orgánu zápis z VH | 30.5.2022 | 1.7.2022 | 13.7.2022 | 4 | |
| B 536/SL69/KSPL | účetní závěrka [2021] | 17.3.2022 | 1.6.2022 | 2.6.2022 | 6 | |
| B 536/SL68/KSPL | notářský zápis [NZ 728/2021] | 30.11.2021 | 30.11.2021 | 9 | ||
| B 536/SL67/KSPL | účetní závěrka [2020] | 1.3.2021 | 2.7.2021 | 28.7.2021 | 6 | |
| B 536/SL66/KSPL | účetní závěrka [2019] | 15.3.2020 | 22.6.2020 | 23.6.2020 | 6 | |
| B 536/SL65/KSPL | účetní závěrka [2018] | 28.3.2019 | 13.6.2019 | 3.7.2019 | 6 | |
| B 536/SL64/KSPL | notářský zápis [NZ 672/2018] rozhodnutí | 13.11.2018 | 19.11.2018 | 21.11.2018 | 11 | |
| B 536/SL63/KSPL | stanovy společnosti | 19.11.2018 | 21.11.2018 | 18 | ||
| B 536/SL60/KSPL | účetní závěrka [2015] | 30.6.2016 | 20.4.2018 | 27.4.2018 | 9 | |
| B 536/SL59/KSPL | účetní závěrka [2017] | 23.3.2018 | 20.4.2018 | 25.4.2018 | 6 | |
| B 536/SL58/KSPL | účetní závěrka [2016] | 29.3.2017 | 20.4.2018 | 25.4.2018 | 5 | |
| B 536/SL57/KSPL | účetní závěrka [2014] | 22.6.2015 | 20.4.2018 | 25.4.2018 | 9 |
záznamů na stránku