Rubix Czech s. r. o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 06:36
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
89 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 81115/SL90/KSOS | účetní závěrka [2025], výroční zpráva [2025], zpráva o vztazích [2025], zpráva auditora [2025] | 26.6.2026 | 1.7.2026 | 28 | ||
| C 81115/SL89/KSOS | účetní závěrka [2024], výroční zpráva [2024], zpráva o vztazích [2024], zpráva auditora [2024] | 10.7.2025 | 11.7.2025 | 28 | ||
| C 81115/SL88/KSOS | rozhod. o statut. orgánu RJS | 20.6.2025 | 25.6.2025 | 3 | ||
| C 81115/SL87/KSOS | účetní závěrka [2023], výroční zpráva [2023], zpráva o vztazích [2023], zpráva auditora [2023] | 17.6.2024 | 1.7.2024 | 18.7.2024 | 27 | |
| C 81115/SL86/KSOS | zakladatelské dokumenty společenská smlouva | 1.2.2024 | 2.2.2024 | 2 | ||
| C 81115/SL85/KSOS | notářský zápis [NZ 127/2024] | 1.2.2024 | 2.2.2024 | 20 | ||
| C 81115/SL84/KSOS | účetní závěrka [2022], výroční zpráva [2022], zpráva o vztazích [2022], zpráva auditora [2022] | 23.6.2023 | 23.6.2023 | 28 | ||
| C 81115/SL83/KSOS | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2022 | 6.7.2022 | 1.9.2022 | 24.1.2023 | ||
| C 81115/SL81/KSOS | účetní závěrka [2021], výroční zpráva [2021], zpráva o vztazích [2021], zpráva auditora [2021] | 10.11.2022 | 11.11.2022 | 31 | ||
| C 81115/SL80/KSOS | účetní závěrka [2020], výroční zpráva [2020], zpráva o vztazích [2020], zpráva auditora [2020] | 3.9.2021 | 6.9.2021 | 30 | ||
| C 81115/SL79/KSOS | účetní závěrka [2020], zpráva auditora [2020] zahajovací rozvaha, příloha | 3.9.2021 | 6.9.2021 | 10 | ||
| C 81115/SL78/KSOS | zakladatelské dokumenty Úplné znění zakladatelské listiny | 31.3.2021 | 2 | |||
| C 81115/SL77/KSOS | notářský zápis [N 348/2021, NZ 426/2021] Rozhodnutí jediného společníka o změně zakladatelské listiny, odvolání a jmenování jednatelů | 25.3.2021 | 31.3.2021 | 9 | ||
| C 81115/SL76/KSOS | zakladatelské dokumenty úplné znění zakladatelské listiny | 30.9.2020 | 2 | |||
| C 81115/SL75/KSOS | notářský zápis [N 755/2020, NZ 951/2020] Rozhodnutí jediného společníka o změně ZL | 20.8.2020 | 30.9.2020 | 10 | ||
| C 81115/SL74/KSOS | notářský zápis [Nz 951/2020] RJS | 20.8.2020 | 21.8.2020 | 3.9.2020 | 11 | |
| C 81115/SL73/KSOS | účetní závěrka [2019], výroční zpráva [2019], zpráva o vztazích [2019], zpráva auditora [2019] BRAMMER CZECH a.s. | 13.7.2020 | 29.7.2020 | 40 | ||
| C 81115/SL72/KSOS | účetní závěrka [2019], výroční zpráva [2019], zpráva o vztazích [2019] KOMA Commercial s.r.o. | 13.7.2020 | 29.7.2020 | 32 | ||
| C 81115/SL71/KSOS | účetní závěrka [2018], výroční zpráva [2018], zpráva o vztazích [2018], zpráva auditora [2018] | 30.6.2020 | 8.7.2020 | 33 | ||
| C 81115/SL70/KSOS | účetní závěrka [2017], výroční zpráva [2017], zpráva o vztazích [2017], zpráva auditora [2017] | 30.6.2020 | 8.7.2020 | 36 | ||
| C 81115/SL69/KSOS | rozhod. o statut. orgánu RJS | 25.2.2020 | 25.3.2020 | 22.4.2020 | 4 | |
| B 19395/SL68/MSPH | zakladatelské dokumenty Úplné znění zakladatelské listiny | 30.12.2019 | 3 | |||
| B 19395/SL67/MSPH | notářský zápis [N 1250/2019, NZ 1613/2019] Rozhodnutí jediného akcionáře nástupnické společnosti o schválení fúze sloučením se změnou právní formy | 30.12.2019 | 30.12.2019 | 30 | ||
| B 19395/SL66/MSPH | projekt fúze projekt vnitrostátní fúze | 25.11.2019 | 25.11.2019 | 26.11.2019 | 9 | |
| B 19395/SL65/MSPH | zakladatelské dokumenty Stanovy | 27.8.2019 | 27.8.2019 | 5 |
záznamů na stránku