Best Wines s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 05:37
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
43 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 112791/SL43/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.05.2026 | 9.5.2026 | 10.5.2026 | 20.5.2026 | ||
| C 112791/SL42/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.04.2025 | 7.4.2025 | 7.4.2025 | 15.4.2025 | ||
| C 112791/SL41/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 13.04.2024 | 13.4.2024 | 16.4.2024 | 21.4.2024 | ||
| C 112791/SL40/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.04.2023 | 8.4.2023 | 1.6.2023 | 13.6.2023 | ||
| C 112791/SL39/MSPH | ostatní Zápis z jednání valné hromady | 5.2.2023 | 29.1.2023 | 7.3.2023 | 2 | |
| C 112791/SL38/MSPH | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.04.2022 | 9.4.2022 | 7.9.2022 | 16.12.2022 | ||
| C 112791/SL37/MSPH | účetní závěrka [2020] | 31.12.2020 | 30.6.2021 | 4.8.2021 | 6 | |
| C 112791/SL36/MSPH | účetní závěrka [2019] | 31.12.2019 | 9.11.2020 | 16.11.2020 | 6 | |
| C 112791/SL35/MSPH | účetní závěrka [2018] | 31.12.2018 | 13.2.2020 | 17.2.2020 | 6 | |
| C 112791/SL34/MSPH | účetní závěrka [2017] | 31.12.2017 | 9.11.2019 | 12.11.2019 | 7 | |
| C 112791/SL33/MSPH | notářský zápis [NZ 187/2018] | 13.8.2018 | 14.8.2018 | 5 | ||
| C 112791/SL32/MSPH | účetní závěrka [2015] | 31.12.2015 | 13.4.2018 | 18.4.2018 | 6 | |
| C 112791/SL31/MSPH | účetní závěrka [2016] | 31.12.2016 | 13.4.2018 | 18.4.2018 | 7 | |
| C 112791/SL30/MSPH | zakladatelské dokumenty | 29.7.2014 | 30.7.2014 | 9.9.2014 | 5 | |
| C 112791/SL29/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 433/2014 | 15.7.2014 | 30.7.2014 | 9.9.2014 | 7 | |
| C 112791/SL28/MSPH | zakladatelské dokumenty | 3.3.2014 | 5.3.2014 | 13.3.2014 | 5 | |
| C 112791/SL27/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 44/2014 | 26.2.2014 | 5.3.2014 | 13.3.2014 | 12 | |
| C 112791/SL26/MSPH | ostatní zápis z jednání | 17.12.2013 | 2.1.2014 | 2.1.2014 | 1 | |
| C 112791/SL25/MSPH | smlouvy o převodu obchod. podílu | 17.12.2013 | 2.1.2014 | 2.1.2014 | 3 | |
| C 112791/SL24/MSPH | notářský zápis NZ 576/2013 | 30.12.2013 | 2.1.2014 | 2.1.2014 | 9 | |
| C 112791/SL23/MSPH | účetní závěrka [2012] VZaZ | 31.12.2012 | 21.11.2013 | 26.11.2013 | 2 | |
| C 112791/SL22/MSPH | účetní závěrka [2010] VZaZ | 31.12.2010 | 21.11.2013 | 26.11.2013 | 2 | |
| C 112791/SL21/MSPH | účetní závěrka [2010] rozvaha | 31.12.2010 | 21.11.2013 | 26.11.2013 | 2 | |
| C 112791/SL20/MSPH | účetní závěrka [2010] příloha | 31.12.2010 | 21.11.2013 | 26.11.2013 | 2 | |
| C 112791/SL19/MSPH | účetní závěrka [2008] VZaZ | 31.12.2008 | 21.11.2013 | 26.11.2013 | 2 |
záznamů na stránku