Techniklima s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 10:16
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
25 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 29761/SL27/KSPL | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.05.2026 | 9.5.2026 | 10.5.2026 | 10.5.2026 | ||
| C 29761/SL25/KSPL | zakladatelské dokumenty SS | 29.5.2025 | 2.6.2025 | 10.6.2025 | 4 | |
| C 29761/SL24/KSPL | notářský zápis [NZ 83/2024] rozhodnutí VH | 29.5.2025 | 2.6.2025 | 10.6.2025 | 7 | |
| C 29761/SL23/KSPL | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.04.2025 | 6.4.2025 | 6.4.2025 | 19.4.2025 | ||
| C 29761/SL22/KSPL | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.05.2024 | 7.5.2024 | 8.5.2024 | 8.5.2024 | ||
| C 29761/SL20/KSPL | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.05.2023 | 7.5.2023 | 18.5.2023 | 24.5.2023 | ||
| C 29761/SL19/KSPL | účetní závěrka [2021] rozvaha | 7.4.2022 | 26.2.2023 | 28.2.2023 | 2 | |
| C 29761/SL18/KSPL | účetní závěrka [2021] příloha | 31.3.2022 | 26.2.2023 | 28.2.2023 | 4 | |
| C 29761/SL17/KSPL | účetní závěrka [2020] příloha | 31.3.2021 | 26.2.2023 | 28.2.2023 | 4 | |
| C 29761/SL16/KSPL | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.3.2021 | 26.2.2023 | 28.2.2023 | 2 | |
| C 29761/SL15/KSPL | účetní závěrka [2019] příloha | 25.3.2020 | 9.1.2021 | 1.2.2021 | 4 | |
| C 29761/SL14/KSPL | účetní závěrka [2019] rozvaha | 25.3.2020 | 9.1.2021 | 1.2.2021 | 2 | |
| C 29761/SL13/KSPL | účetní závěrka [2018] příloha,rozvaha | 3.2.2019 | 5.8.2019 | 6.9.2019 | 3 | |
| C 29761/SL12/KSPL | účetní závěrka [2018] příloha | 3.2.2019 | 5.8.2019 | 6.9.2019 | 4 | |
| C 29761/SL11/KSPL | účetní závěrka [2017] příloha | 31.3.2018 | 7.1.2019 | 10.1.2019 | 4 | |
| C 29761/SL10/KSPL | účetní závěrka [2017] | 31.3.2018 | 7.1.2019 | 10.1.2019 | 3 | |
| C 29761/SL9/KSPL | účetní závěrka [2016] | 31.3.2017 | 7.1.2019 | 10.1.2019 | 3 | |
| C 29761/SL8/KSPL | účetní závěrka [2016] příloha | 31.3.2017 | 7.1.2019 | 10.1.2019 | 4 | |
| C 29761/SL7/KSPL | účetní závěrka [2015] příloha | 31.3.2016 | 7.1.2019 | 10.1.2019 | 4 | |
| C 29761/SL6/KSPL | účetní závěrka [2015] | 31.3.2016 | 7.1.2019 | 10.1.2019 | 3 | |
| C 29761/SL5/KSPL | účetní závěrka [2014] příloha | 31.3.2015 | 7.1.2019 | 10.1.2019 | 4 | |
| C 29761/SL4/KSPL | účetní závěrka [2014] | 31.3.2015 | 7.1.2019 | 10.1.2019 | 3 | |
| C 29761/SL3/KSPL | zakladatelské dokumenty SS | 1.1.2019 | 12.12.2018 | 10.1.2019 | 4 | |
| C 29761/SL2/KSPL | notářský zápis [NZ 223/2018] rozhodnutí | 30.11.2018 | 12.12.2018 | 10.1.2019 | 5 | |
| C 29761/SL1/KSPL | notářský zápis Nz 65/2014-SS | 18.4.2014 | 30.4.2014 | 13.5.2014 | 5 |
záznamů na stránku