TURBION, s.r.o.
Údaje platné ke dni 7. září 2026 v 00:46
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
26 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 228856/SL26/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 265/2026] | 2.6.2026 | 2.6.2026 | 7 | ||
| C 228856/SL25/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 26.07.2025 | 26.7.2025 | 26.7.2025 | 26.7.2025 | ||
| C 228856/SL24/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 14.07.2024 | 14.7.2024 | 14.7.2024 | 14.7.2024 | ||
| C 228856/SL23/MSPH | účetní závěrka [2022] Příloha | 31.12.2022 | 9.11.2023 | 13.11.2023 | 3 | |
| C 228856/SL22/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 9.11.2023 | 13.11.2023 | 1 | |
| C 228856/SL21/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 18.6.2022 | 23.6.2022 | 1 | |
| C 228856/SL20/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 18.6.2022 | 23.6.2022 | 1 | |
| C 228856/SL19/MSPH | účetní závěrka [2021] příloha | 31.12.2021 | 18.6.2022 | 23.6.2022 | 3 | |
| C 228856/SL18/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 18.6.2022 | 23.6.2022 | 1 | |
| C 228856/SL17/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 18.6.2022 | 23.6.2022 | 2 | |
| C 228856/SL16/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 18.6.2022 | 23.6.2022 | 3 | |
| C 228856/SL15/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 18.6.2022 | 23.6.2022 | 3 | |
| C 228856/SL14/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 18.6.2022 | 23.6.2022 | 1 | |
| C 228856/SL13/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 18.6.2022 | 23.6.2022 | 2 | |
| C 228856/SL12/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 23.5.2019 | 24.5.2019 | 1 | |
| C 228856/SL11/MSPH | účetní závěrka [2018] VZZ | 31.12.2018 | 23.5.2019 | 24.5.2019 | 2 | |
| C 228856/SL10/MSPH | účetní závěrka [2016] | 31.12.2016 | 2.5.2019 | 9.5.2019 | 2 | |
| C 228856/SL9/MSPH | účetní závěrka [2017] příloha | 31.12.2017 | 2.5.2019 | 9.5.2019 | 1 | |
| C 228856/SL8/MSPH | účetní závěrka [2015] VZaZ | 31.12.2015 | 2.5.2019 | 9.5.2019 | 3 | |
| C 228856/SL7/MSPH | účetní závěrka [2015] rozvaha | 31.12.2015 | 2.5.2019 | 9.5.2019 | 6 | |
| C 228856/SL6/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 2.5.2019 | 9.5.2019 | 2 | |
| C 228856/SL5/MSPH | účetní závěrka [2014] rozvaha | 31.12.2014 | 2.5.2019 | 9.5.2019 | 2 | |
| C 228856/SL4/MSPH | účetní závěrka [2017] VZaZ | 31.12.2017 | 2.5.2019 | 9.5.2019 | 1 | |
| C 228856/SL3/MSPH | účetní závěrka [2014] VZaZ | 31.12.2014 | 2.5.2019 | 9.5.2019 | 2 | |
| C 228856/SL2/MSPH | notářský zápis [NZ 1886/2014] | 2.12.2014 | 3.12.2014 | 9.12.2014 | 2 |
záznamů na stránku