B-Technology s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 06:38
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
17 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 269106/SL17/MSPH | notářský zápis [NZ 337 N 251 2026] | 5.6.2026 | 5.6.2026 | 4 | ||
| C 269106/SL16/MSPH | notářský zápis [NZ 336 N 251 2026] | 5.6.2026 | 5.6.2026 | 6 | ||
| C 269106/SL15/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 9.3.2024 | 15.3.2024 | 2 | |
| C 269106/SL14/MSPH | účetní závěrka [2022] příloha | 31.12.2022 | 9.3.2024 | 15.3.2024 | 2 | |
| C 269106/SL13/MSPH | účetní závěrka [2022] VZZ | 31.12.2022 | 9.3.2024 | 15.3.2024 | 1 | |
| C 269106/SL12/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 9.3.2024 | 15.3.2024 | 2 | |
| C 269106/SL11/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 9.3.2024 | 15.3.2024 | 4 | |
| C 269106/SL10/MSPH | účetní závěrka [2020] VZZ | 31.12.2020 | 9.3.2024 | 15.3.2024 | 2 | |
| C 269106/SL9/MSPH | účetní závěrka [2021] VZZ | 31.12.2021 | 9.3.2024 | 15.3.2024 | 1 | |
| C 269106/SL8/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 9.3.2024 | 15.3.2024 | 2 | |
| C 269106/SL7/MSPH | účetní závěrka [2021] příloha | 31.12.2021 | 9.3.2024 | 15.3.2024 | 2 | |
| C 269106/SL6/MSPH | účetní závěrka [2019] Rozvaha | 31.12.2019 | 5.9.2023 | 7.9.2023 | 4 | |
| C 269106/SL5/MSPH | účetní závěrka [2019] Příloha | 31.12.2019 | 5.9.2023 | 7.9.2023 | 2 | |
| C 269106/SL4/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 5.9.2023 | 7.9.2023 | 2 | |
| C 269106/SL3/MSPH | účetní závěrka [2017] | 31.12.2017 | 13.10.2019 | 14.10.2019 | 8 | |
| C 269106/SL2/MSPH | účetní závěrka [2018] | 31.12.2018 | 13.10.2019 | 14.10.2019 | 8 | |
| C 269106/SL1/MSPH | notářský zápis [NZ 6/2017] | 9.1.2017 | 5 |
záznamů na stránku