ANILO PRODUCTION s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 20:44
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
13 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 284083/SL14/MSPH | ostatní Rezignace na funkci jednatele | 14.11.2022 | 7.12.2023 | 12.1.2024 | 1 | |
| C 284083/SL13/MSPH | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 20.08.2022 | 20.8.2022 | 3.9.2022 | 24.1.2023 | ||
| C 284083/SL11/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 15.6.2021 | 2.7.2021 | 1 | |
| C 284083/SL10/MSPH | účetní závěrka [2020] VZZ | 31.12.2020 | 15.6.2021 | 2.7.2021 | 1 | |
| C 284083/SL9/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 17.4.2020 | 27.4.2020 | 1 | |
| C 284083/SL8/MSPH | účetní závěrka [2019] Příloha | 31.12.2019 | 17.4.2020 | 27.4.2020 | 4 | |
| C 284083/SL7/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 17.4.2020 | 27.4.2020 | 2 | |
| C 284083/SL6/MSPH | notářský zápis [NZ 212/2019] | 17.12.2019 | 6.2.2020 | 8 | ||
| C 284083/SL5/MSPH | účetní závěrka [2017] VZZ | 31.12.2017 | 3.8.2018 | 8.8.2018 | 1 | |
| C 284083/SL4/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 3.8.2018 | 8.8.2018 | 2 | |
| C 284083/SL3/MSPH | notářský zápis [NZ 340/2018] | 30.7.2018 | 2.8.2018 | 6 | ||
| C 284083/SL2/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [nz 331/2017] | 25.10.2017 | 25.10.2017 | 2 | ||
| C 284083/SL1/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 323/2017] | 20.10.2017 | 25.10.2017 | 3 |
záznamů na stránku