PAVLŮ-Group, s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 04:11
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
20 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 40608/SL20/KSUL | účetní závěrka [2023] k 31.10.2024 | 1.4.2025 | 4.9.2025 | 5.9.2025 | 5 | |
| C 40608/SL19/KSUL | zpráva o vztazích [2023] 1.11.2023-31.10.2024 | 11.4.2025 | 4.9.2025 | 5.9.2025 | 2 | |
| C 40608/SL18/KSUL | zpráva o vztazích [2022] 1.11.2022-31.10.2023 | 26.4.2023 | 25.10.2024 | 29.10.2024 | 2 | |
| C 40608/SL17/KSUL | účetní závěrka [2023] k 31.10.2023 | 18.4.2024 | 16.10.2024 | 18.10.2024 | 5 | |
| C 40608/SL16/KSUL | účetní závěrka [2021] vzz k 31.10.2022 | 4.5.2023 | 4.5.2023 | 2 | ||
| C 40608/SL15/KSUL | účetní závěrka [2021] příloha k 31.10.2022 | 4.5.2023 | 4.5.2023 | 2 | ||
| C 40608/SL14/KSUL | účetní závěrka [2021] rozvaha k 31.10.2022 | 4.5.2023 | 4.5.2023 | 1 | ||
| C 40608/SL13/KSUL | účetní závěrka [2020] K 31.10.2021 | 3.5.2022 | 6.5.2022 | 1 | ||
| C 40608/SL12/KSUL | účetní závěrka [2020] K 31.10.2021 | 3.5.2022 | 6.5.2022 | 1 | ||
| C 40608/SL11/KSUL | zpráva o vztazích [2020] | 3.5.2022 | 6.5.2022 | 2 | ||
| C 40608/SL10/KSUL | účetní závěrka [2020] K 31.10.2021 | 3.5.2022 | 6.5.2022 | 2 | ||
| C 40608/SL9/KSUL | účetní závěrka [2020] | 28.4.2021 | 19.7.2021 | 20.7.2021 | 1 | |
| C 40608/SL8/KSUL | zpráva o vztazích [2020] Období 1.11.2019-31.10.2020 | 25.1.2021 | 19.7.2021 | 20.7.2021 | 2 | |
| C 40608/SL7/KSUL | účetní závěrka [2020] ÚZ od 1.11.2019-31.10.2020 | 19.7.2021 | 20.7.2021 | 2 | ||
| C 40608/SL6/KSUL | účetní závěrka [2020] ÚZ od 1.11.2019-31.10.2020 | 28.4.2021 | 19.7.2021 | 20.7.2021 | 1 | |
| C 40608/SL5/KSUL | účetní závěrka [2018] k 31.10.2020 | 30.1.2020 | 17.9.2020 | 17.9.2020 | 4 | |
| C 40608/SL4/KSUL | zpráva o vztazích [2019] | 24.1.2020 | 15.9.2020 | 15.9.2020 | 2 | |
| C 40608/SL3/KSUL | notářský zápis [7/2020] | 9.1.2020 | 10.1.2020 | 5 | ||
| C 40608/SL2/KSUL | účetní závěrka [2018] | 28.3.2019 | 10.9.2019 | 11.9.2019 | 7 | |
| C 40608/SL1/KSUL | notářský zápis [NZ 404/2017] | 26.10.2017 | 8.11.2017 | 6 |
záznamů na stránku