Axians Czech Republic s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 06:37
Výpis z obchodního rejstříku
Tato stránka obsahuje informace o evidovaném subjektu Můžete si zobrazit výpis platných údajů, který zahrnuje pouze aktuálně platné informace, nebo úplný výpis, obsahující všechny historické i současné záznamy zapsané od vzniku subjektu.
Základní údaje:
Datum vzniku a zápisu:
18. prosince 1991
Spisová značka:
C 6033 vedená u Městského soudu v Praze
zapsáno 18. prosince 1991
Obchodní firma:
Axians Czech Republic s.r.o.
zapsáno 18. září 2023
Neplatné:
S&T CZ s.r.o.
zapsáno 1. ledna 2007
vymazáno 18. září 2023
S & T Services Česká republika s.r.o.
zapsáno 11. srpna 2003
vymazáno 11. srpna 2003
S & T Services Česká republika s.r.o.
zapsáno 11. srpna 2003
vymazáno 11. srpna 2003
S & T Services Česká republika s.r.o.
zapsáno 11. srpna 2003
vymazáno 11. srpna 2003
S & T Services Česká republika s.r.o.
zapsáno 11. srpna 2003
vymazáno 11. srpna 2003
Sídlo:
V parku 2316/12, Chodov, 148 00 Praha 4
zapsáno 1. ledna 2022
Neplatné:
Praha 4, Na Strži 1702/65, PSČ 14000
zapsáno 11. dubna 2007
vymazáno 1. ledna 2022
Praha 5, Bucharova 2/1281, PSČ 15800
zapsáno 1. srpna 2001
vymazáno 11. dubna 2007
Praha 7, Milady Horákové 93/60, PSČ 17000
zapsáno 23. května 2001
vymazáno 1. srpna 2001
Praha 7, Milady Horákové 93
zapsáno 11. února 1997
vymazáno 23. května 2001
Praha 6, Českomalínská 20
zapsáno 18. prosince 1991
vymazáno 11. února 1997
Identifikační číslo:
44846029
zapsáno 18. prosince 1991
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
zapsáno 18. prosince 1991
Základní kapitál:
50 000 000 Kč
zapsáno 13. října 1999
Neplatné:
100 000 Kč
zapsáno 18. prosince 1991
vymazáno 13. října 1999
Předmět podnikání:
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
zapsáno 10. června 2013
Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence
zapsáno 10. června 2013
Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení
zapsáno 10. června 2013
Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob
zapsáno 10. června 2013
Neplatné:
projektování elektrických zařízení
zapsáno 1. ledna 2007
vymazáno 10. června 2013
Statutární orgán:
Jednatel:
Neplatné:
Ing. KAMIL KRUS, nar. 28. června 1951
Pelušková 1343, Kyje, 198 00 Praha 9
Pelušková 1343, Kyje, 198 00 Praha 9
Den vzniku funkce: 23. listopadu 2011
Den zániku funkce: 31. prosince 2015
zapsáno 16. prosince 2015
vymazáno 29. ledna 2016
Vedoucí společnosti-ředitel:
Neplatné:
BARRY PAUL CAINE
Esher, Surrey, Velká Británie, 10 High Garth
Esher, Surrey, Velká Británie, 10 High Garth
zapsáno 18. prosince 1991
vymazáno 15. července 1993
Vedoucí společnosti-ředitel:
Neplatné:
PETER WILIAM MARTIN
Caterham,Surrey,Velká Brit., 30 Harestone Hill
Caterham,Surrey,Velká Brit., 30 Harestone Hill
zapsáno 18. prosince 1991
vymazáno 15. července 1993
Vedoucí společnosti-ředitel:
Neplatné:
STEPHEN WILLIAM RILEY
Praha 6, Neherovská 14
Praha 6, Neherovská 14
zapsáno 18. prosince 1991
vymazáno 29. února 1996
Neplatné:
STEPHEN WILLIAM RILEY
Roztoky, Svobody 301
Roztoky, Svobody 301
zapsáno 29. února 1996
vymazáno 11. února 1997
Počet členů:
3
zapsáno 19. května 2026
Počet jednatelů:
Neplatné:
2
zapsáno 4. listopadu 2025
vymazáno 19. května 2026
3
zapsáno 10. července 2025
vymazáno 4. listopadu 2025
Počet členů:
Neplatné:
2
zapsáno 30. října 2020
vymazáno 10. července 2025
3
zapsáno 2. prosince 2014
vymazáno 30. října 2020
Způsob jednání:
Společnost zastupují vždy dva jednatelé společně.
zapsáno 30. října 2020
Neplatné:
Společnost zastupují vždy alespoň dva jednatelé společně.
zapsáno 2. prosince 2014
vymazáno 30. října 2020
Jménem společnosti jednají vždy alespoň dva jednatelé společně.
zapsáno 9. září 2008
vymazáno 2. prosince 2014
Jménem společnosti jedná a podepisuje každý jednatel samostatně. Podepisování jménem společnosti se děje tak, že k vytištěné nebo napsané obchodní firmě společnosti připojí jednatel svůj vlastnoruční podpis podle podpisového vzoru.
zapsáno 20. března 2004
vymazáno 9. září 2008
Jménem společnosti jednají a podepisují vždy alespoň dva jednatelé společně. Podepisování jménem společnosti se děje tak, že k vytištěné nebo napsané obchodní firmě společnosti připojí jednatelé svůj vlastnoruční podpis dle podpisového vzoru.
zapsáno 11. srpna 2003
vymazáno 20. března 2004
Za společnost jedná každý jednatel samostatně. Podepisování za
společnost se děje tak, že k vytištěné nebo napsané obchodní
firmě společnosti připojí jednatel svůj vlastnoruční podpis
podle podpisového vzoru.
zapsáno 23. května 2001
vymazáno 11. srpna 2003
Společníci:
Společník:
Axians Slovakia s.r.o.
82109 Bratislava, Plátennícka 19013/2, Slovenská republika
EUID: SKORSR.35897686
Registrační číslo: 35897686
Právní forma: společnost s ručením omezeným podle slovenského práva
82109 Bratislava, Plátennícka 19013/2, Slovenská republika
EUID: SKORSR.35897686
Registrační číslo: 35897686
Právní forma: společnost s ručením omezeným podle slovenského práva
zapsáno 4. října 2023
Podíl:
Vklad: 50 000 000 Kč
Splaceno: 100 %
Obchodní podíl: 100 %
Druh podílu: základní
zapsáno 7. prosince 2023
Podíl:
Neplatné:
Vklad: 49 500 000 Kč
Splaceno: 100 %
Obchodní podíl: 99 %
Druh podílu: základní
zapsáno 4. října 2023
vymazáno 7. prosince 2023
Společník:
Neplatné:
VINCI Energies S.A.
92000 Nanterre, 2169 Boulevard de la Défense, Francouzská republika
EUID: FR9201.391635844
Registrační číslo: 391635844
Právní forma: akciová společnost
92000 Nanterre, 2169 Boulevard de la Défense, Francouzská republika
EUID: FR9201.391635844
Registrační číslo: 391635844
Právní forma: akciová společnost
zapsáno 15. února 2023
vymazáno 7. prosince 2023
Podíl:
Neplatné:
Vklad: 500 000 Kč
Splaceno: 100 %
Obchodní podíl: 1 %
Druh podílu: základní
zapsáno 15. února 2023
vymazáno 7. prosince 2023
Společník:
Neplatné:
Kontron AG
4021 Linz, Industriezeile 35, Rakouská republika
EUID: ATBRA.FN190272m
Registrační číslo: FN 190272 m
Právní forma: akciová společnost podle rakouského práva
4021 Linz, Industriezeile 35, Rakouská republika
EUID: ATBRA.FN190272m
Registrační číslo: FN 190272 m
Právní forma: akciová společnost podle rakouského práva
zapsáno 27. října 2022
vymazáno 27. října 2022
Podíl:
Neplatné:
Vklad: 50 000 000 Kč
Splaceno: 100 %
Obchodní podíl: 100 %
Druh podílu: základní
zapsáno 27. října 2022
vymazáno 27. října 2022
Společník:
Neplatné:
Kontron AG
4021 Linz, Industriezeile 35, Rakouská republika
EUID: ATBRA.FN190272M
Registrační číslo: FN 190272 m
Právní forma: akciová společnost podle rakouského práva
4021 Linz, Industriezeile 35, Rakouská republika
EUID: ATBRA.FN190272M
Registrační číslo: FN 190272 m
Právní forma: akciová společnost podle rakouského práva
zapsáno 27. října 2022
vymazáno 15. února 2023
Podíl:
Neplatné:
Vklad: 500 000 Kč
Splaceno: 100 %
Obchodní podíl: 1 %
Druh podílu: základní
zapsáno 27. října 2022
vymazáno 15. února 2023
Společník:
Neplatné:
S & T CEE Holding s.r.o.
82105 Bratislava, Mlynské nivy 71, Slovenská republika
EUID: SKORSR.35897686
Registrační číslo: 35897686
Právní forma: společnost s ručením omezeným podle slovenského práva
82105 Bratislava, Mlynské nivy 71, Slovenská republika
EUID: SKORSR.35897686
Registrační číslo: 35897686
Právní forma: společnost s ručením omezeným podle slovenského práva
zapsáno 27. října 2022
vymazáno 4. října 2023
Podíl:
Neplatné:
Vklad: 49 500 000 Kč
Splaceno: 100 %
Obchodní podíl: 99 %
Druh podílu: základní
zapsáno 27. října 2022
vymazáno 4. října 2023
Ostatní skutečnosti:
Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č.90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech.
zapsáno 2. prosince 2014
U společnosti S&T CZ s.r.o., jako nástupnické společnosti, došlo ke sloučení se společností S&T PilsCom s.r.o., IČ: 25219103, se sídlem Slovanská alej 2182/30, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň, jako společností zanikající, a na společnost S&T CZ s.r.o. přešlo v rámci sloučení jmění zmíněné zanikající společnosti S&T PilsCom s.r.o.
zapsáno 31. října 2019
U společnosti S&T CZ s.r.o., jako nástupnické společnosti, došlo ke sloučení se společností S&T CZ Services s.r.o., IČ: 24188409, se sídlem Na strži 1702/65, Nusle, 140 00 Praha 4, jako společností zanikající, a na společnost S&T CZ s.r.o. přešlo v rámci sloučení jmění zmíněné zanikající společnosti S&T CZ Services s.r.o.
zapsáno 31. srpna 2018
U společnosti S&T CZ s.r.o., jako nástupnické společnosti, došlo ke sloučení se společností GCC Services a.s., IČ:64948277, se sídlem Praha 10, U Stavoservisu 1, PSČ: 100 00, jako společností zanikající, a na společnost S&T CZ s.r.o. přešlo v rámci sloučení jmění zmíněné zanikající společnosti GCC Services a.s.
zapsáno 31. prosince 2008
U společnosti S&T Services Česká republika s.r.o., jako nástupnické společnosti, došlo ke sloučení se společnostmi S&T CZ a.s., IČ 25379704, se sídlem Olomouc, Nová Ulice, Wellnerova 301/20, PSČ 77900, GRALL, a.s., IČ 61860484, se sídlem Praha 2, Dittrichova 9, GRALL Brno, spol. s r.o., IČ 49433253, se sídlem Březinova 2c, 61600 Brno, a GRALL Technology, spol. s r.o., IČ 49901842, se sídlem Stráž nad Nisou, Studánecká 490, PSČ 463 03, společnostmi zanikajícími, a na společnost S&T Services Česká republika s.r.o. přešlo v rámci sloučení jmění zmínených zanikajících společností.
zapsáno 31. prosince 2006
Na společnost S & T Services Česká republika s.r.o. v důsledku sloučení přešlo jmění zanikající společnosti S&T Česká republika a.s., IČ: 49241320, sídlem Praha 5, Bucharova 2, PSČ: 158 00 zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B., vložka 2110.
zapsáno 31. října 2004
Obsah
Základní údaje
Předmět podnikání
Statutární orgán
Společníci
Ostatní skutečnosti
Tento výpis je neprodejný a byl pořízen na Internetu (https://msp.gov.cz/).