ELSAT, spol. s r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 23:24
Výpis z obchodního rejstříku
Tato stránka obsahuje informace o evidovaném subjektu Můžete si zobrazit výpis platných údajů, který zahrnuje pouze aktuálně platné informace, nebo úplný výpis, obsahující všechny historické i současné záznamy zapsané od vzniku subjektu.
Základní údaje:
Datum vzniku a zápisu:
26. února 1991
Spisová značka:
C 847 vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích
zapsáno 26. února 1991
Obchodní firma:
ELSAT, spol. s r.o.
zapsáno 30. května 1995
Neplatné:
ELSAT společnost s ručením omezeným
zapsáno 26. února 1991
vymazáno 30. května 1995
Sídlo:
Bezdrevská 1082/9a, České Budějovice 2, 370 11 České Budějovice
zapsáno 5. října 2016
Neplatné:
České Budějovice, Bezdrevská 1082/9, PSČ 37011
zapsáno 22. dubna 1996
vymazáno 5. října 2016
České Budějovice, Lidická 47
zapsáno 6. srpna 1991
vymazáno 22. dubna 1996
Rudolfov, Slunečnicová 429 ČSFR
zapsáno 26. února 1991
vymazáno 6. srpna 1991
Identifikační číslo:
13497766
zapsáno 26. února 1991
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
zapsáno 26. února 1991
Základní kapitál:
10 000 000 Kč
zapsáno 30. června 2025
Neplatné:
15 000 000 Kč
zapsáno 7. srpna 2022
vymazáno 30. června 2025
20 000 000 Kč
zapsáno 17. března 2010
vymazáno 7. srpna 2022
30 000 000 Kč
zapsáno 28. ledna 1998
vymazáno 17. března 2010
200 000 Kč
zapsáno 7. září 1993
vymazáno 28. ledna 1998
Předmět podnikání:
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti:
- velkoobchod a maloobchod
zapsáno 7. srpna 2022
Vykonávání komunikační činnosti podle zvláštního právního předpisu: zajišťování veřejných komunikačních sítí a poskytování služeb elektronických komunikací
zapsáno 7. srpna 2022
Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení
zapsáno 7. ledna 2011
Neplatné:
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
zapsáno 7. ledna 2011
vymazáno 7. srpna 2022
2/ Poskytování telekomunikačních služeb
zapsáno 18. dubna 2001
vymazáno 7. ledna 2011
Statutární orgán:
Společník:
Neplatné:
VLASTA GEBROVÁ
Rudolfov, Slunečnicová 429
Rudolfov, Slunečnicová 429
zapsáno 26. února 1991
vymazáno 7. září 1993
Předseda společnosti:
Neplatné:
Dipl.ing. ERNST KERN
Rakousko
Rakousko
zapsáno 26. února 1991
vymazáno 7. září 1993
Nemá:
Neplatné:
JOSEF BUCHINGER
Rakousko, Vocklamarkt, PSČ 4870
Rakousko, Vocklamarkt, PSČ 4870
zapsáno 26. února 1991
vymazáno 7. září 1993
Nemá:
Neplatné:
MANFRÉD STALLINGER
Rakousko, Rohrbach, PSČ 4150
Rakousko, Rohrbach, PSČ 4150
zapsáno 26. února 1991
vymazáno 7. září 1993
Jednatel:
Neplatné:
VLASTA GEBROVÁ
Rudolfov, Slunečnicová 429
Rudolfov, Slunečnicová 429
zapsáno 7. září 1993
vymazáno 24. září 1993
Počet členů:
1
zapsáno 7. srpna 2022
Způsob jednání:
Jednatel zastupuje společnost samostatně.
zapsáno 7. srpna 2022
Neplatné:
Jménem společnosti jedná jednatel společnosti samostatně
ve všech věcech, podepisování za společnost se děje tak,
že k zapsanému nebo vyitštěnému obchodnímu jménu společnosti
připojí svůj vlastnoruční podpis jednatel.
zapsáno 7. září 1993
vymazáno 7. srpna 2022
Společníci:
Společník:
EL-Holding GmbH
4160 Aigen-Schlägl, Krumauerstrasse 1, Rakouská republika
4160 Aigen-Schlägl, Krumauerstrasse 1, Rakouská republika
zapsáno 5. července 2024
Podíl:
Vklad: 10 000 000 Kč
Splaceno: 100 %
Obchodní podíl: 100 %
zapsáno 30. června 2025
Podíl:
Neplatné:
Vklad: 15 000 000 Kč
Splaceno: 100 %
Obchodní podíl: 100 %
zapsáno 5. července 2024
vymazáno 30. června 2025
Společník:
Neplatné:
EL-Holding GmbH
4150 Rohrbach-Berg, Hanriederstrasse 8/16, Rakouská republika
4150 Rohrbach-Berg, Hanriederstrasse 8/16, Rakouská republika
zapsáno 7. srpna 2022
vymazáno 5. července 2024
Podíl:
Neplatné:
Vklad: 15 000 000 Kč
Splaceno: 100 %
Obchodní podíl: 100 %
zapsáno 7. srpna 2022
vymazáno 5. července 2024
Společník:
Neplatné:
EL-Holding GmbH
4150 Rohrbach, Stifterstrasse 12, Rakouská republika
4150 Rohrbach, Stifterstrasse 12, Rakouská republika
zapsáno 17. března 2010
vymazáno 7. srpna 2022
Podíl:
Neplatné:
Vklad: 20 000 000 Kč
Splaceno: 100 %
Obchodní podíl: 100 %
zapsáno 5. října 2016
vymazáno 7. srpna 2022
Podíl:
Neplatné:
Vklad: 20 000 000 Kč
Splaceno: 100 %
Obchodní podíl: 100 %
zapsáno 17. března 2010
vymazáno 5. října 2016
Společník:
Neplatné:
EL-Holding GmbH
4150 Rohrbach, Stifterstrasse 12, Rakouská republika
4150 Rohrbach, Stifterstrasse 12, Rakouská republika
zapsáno 30. ledna 2008
vymazáno 17. března 2010
Podíl:
Neplatné:
Vklad: 30 000 000 Kč
Splaceno: 100 %
Obchodní podíl: 100 %
zapsáno 30. ledna 2008
vymazáno 17. března 2010
Společník:
Neplatné:
firma "EL-Holding GmbH"
4150 Rohrbach, Stadtplatz 24, Rakouská republika
4150 Rohrbach, Stadtplatz 24, Rakouská republika
zapsáno 28. ledna 1998
vymazáno 30. ledna 2008
Podíl:
Neplatné:
Vklad: 29 980 000 Kč
Splaceno: 29 980 000 Kč
zapsáno 28. ledna 1998
vymazáno 30. ledna 2008
Ostatní skutečnosti:
Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech.
zapsáno 7. srpna 2022
Neplatné:
Kmenové jmění společnosti činí 200. 000,- Kčs, slovy dvěstětisíc
korun čsl.
Výše vkladu paní Vlasty Gebrové činí 20.
000,- Kčs.
Výše vkladu pana dipl. ing. Ernsta Kerna činí 60.
000,- Kčs.
Výše vkladu pana Josefa Buchingera činí 60.
000,- Kčs.
Výše vkladu pana Manfreda Stallingera činí 60.
000,- Kčs.
zapsáno 6. srpna 1991
vymazáno 7. září 1993
Den uzavření společenské smlouvy: 29.1.1991
Zastupování společnosti a podepisování za společnosti: Společnost
zastupuje její předseda. V případě písemného zmocnění předsedou
zastupuje společnost kterýkoliv pověřený společník.
Za společnost podepisuje předseda společnosti, popřípadě jím
zmocněný písem ně kterýkoliv společník tak, že k napsánemu nebo
vytištěnému názvu společnosti připojí své podpisy samostatně.
zapsáno 26. února 1991
vymazáno 7. září 1993
Kmenové jmění společnosti: Kmenové jmění společnosti činí
200.000,- Kčs, slovy dvěstetisíc korun čsl.
Výše vkladů jednotlivých společníků: Výše vkladu paní Vlasty
Gebrové činí 20.000,- Kčs, výše vkladu pana dipl. ing. Ernsta
Kerna činí 80.000,Kčs a výše vkladu pana Josefa Buchingera činí
80.000,- Kčs a výše vkladu pana Manfreda Stallingera činí
20.000,- Kčs.
zapsáno 26. února 1991
vymazáno 6. srpna 1991
Obsah
Základní údaje
Předmět podnikání
Statutární orgán
Společníci
Ostatní skutečnosti
Tento výpis je neprodejný a byl pořízen na Internetu (https://msp.gov.cz/).