ProCeram a.s.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 10:16
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
60 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B 1376/SL61/KSPL | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 13.07.2026 | 13.7.2026 | 13.7.2026 | 13.7.2026 | ||
| B 1376/SL60/KSPL | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 947/2026] | 18.6.2026 | 19.6.2026 | 5 | ||
| B 1376/SL59/KSPL | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 947/2026] | 18.6.2026 | 19.6.2026 | 5 | ||
| B 1376/SL58/KSPL | účetní závěrka [2024] vzz | 16.6.2025 | 22.1.2026 | 29.1.2026 | 2 | |
| B 1376/SL57/KSPL | účetní závěrka [2024] rozvaha | 16.6.2025 | 22.1.2026 | 29.1.2026 | 3 | |
| B 1376/SL56/KSPL | účetní závěrka [2024] příloha | 16.6.2025 | 22.1.2026 | 29.1.2026 | 6 | |
| B 1376/SL55/KSPL | účetní závěrka [2023] příloha | 22.1.2026 | 29.1.2026 | 6 | ||
| B 1376/SL54/KSPL | účetní závěrka [2023] vzz | 5.6.2024 | 22.1.2026 | 29.1.2026 | 2 | |
| B 1376/SL53/KSPL | účetní závěrka [2023] rozvaha | 5.6.2024 | 22.1.2026 | 29.1.2026 | 3 | |
| B 1376/SL52/KSPL | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 16.07.2023 | 16.7.2023 | 16.7.2023 | 20.7.2023 | ||
| B 1376/SL51/KSPL | účetní závěrka [2021] příloha | 3.6.2022 | 26.8.2022 | 15.9.2022 | 6 | |
| B 1376/SL50/KSPL | účetní závěrka [2021] vzz | 2.6.2022 | 26.8.2022 | 15.9.2022 | 2 | |
| B 1376/SL49/KSPL | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 26.8.2022 | 15.9.2022 | 3 | |
| B 1376/SL48/KSPL | účetní závěrka [2020] | 25.6.2021 | 10.2.2022 | 10.2.2022 | 10 | |
| B 1376/SL46/KSPL | účetní závěrka [2019] příloha | 16.7.2020 | 16.9.2020 | 5.10.2020 | 7 | |
| B 1376/SL45/KSPL | účetní závěrka [2019] rozvaha | 16.7.2020 | 16.9.2020 | 5.10.2020 | 5 | |
| B 1376/SL44/KSPL | účetní závěrka [2019] vzz | 16.7.2020 | 16.9.2020 | 5.10.2020 | 2 | |
| B 1376/SL43/KSPL | notářský zápis [N 684/2019, NZ 1016/2019] | 4.11.2019 | 4.11.2019 | 4 | ||
| B 1376/SL42/KSPL | rozhod. o statut. orgánu zápis z rozhodnutí jediného akcionáře | 29.7.2019 | 6.9.2019 | 4.10.2019 | 2 | |
| B 1376/SL41/KSPL | účetní závěrka [2018] | 26.6.2019 | 27.9.2019 | 2.10.2019 | 12 | |
| B 1376/SL40/KSPL | účetní závěrka [2017] | 22.6.2018 | 22.10.2018 | 24.10.2018 | 16 | |
| B 1376/SL39/KSPL | účetní závěrka [2016] | 20.4.2017 | 30.11.2017 | 4.12.2017 | 13 | |
| B 1376/SL38/KSPL | rozhod. o statut. orgánu rozhodnutí akcionáře | 28.4.2017 | 1.6.2017 | 22.6.2017 | 1 | |
| B 1376/SL37/KSPL | účetní závěrka [2015], výroční zpráva [2015], zpráva auditora [2015] | 24.6.2016 | 26.10.2016 | 3.11.2016 | 21 | |
| B 1376/SL36/KSPL | výroční zpráva [2014] | 4.2.2016 | 8.2.2016 | 21 |
záznamů na stránku